KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12946503
nr 1294 6503
Rolf Erling Nygren
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad. Olja på duk, 85x83 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
Rolf Erling Nygren, född 1925, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:35:30
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)